MARKUS JOHANSSON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARKUS JOHANSSON

Produkty projektanta: Markus Johansson

Dla mnie projektowanie to przekazywanie emocji, które wpływają na życie ludzi i poprawiają codzienne życie. Czerpię inspirację z różnych obszarów między ludźmi i artefaktami, poprzez różne testy, procesy i badania, w których szukam prawdziwej ścieżki. Moją wizją jest połączenie technologii, funkcji i formy, aby życie codzienne było bardziej sensowne. Świadomość ekologiczna jest oczywiście ważna, ale nie może przeszkadzać w kreatywności, moim celem jest tworzenie produktów o nowych kształtach i trwałej wartości.
Od dziecka zawsze czułam ogromną energię i chęć tworzenia. Kiedy dorosłam, komunikowałam się poprzez obrazy, rysowanie, kształtowanie i kolorowanie. Po sześciu latach studiowania projektowania mebli i produktów w różnych szkołach, teraz pracuję jako niezależny projektant produktów i mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek