MARKO OTTO SCHREGARDUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARKO OTTO SCHREGARDUS

Produkty projektanta: Marko Otto Schregardus

Z biegiem lat projekty Marko Schregardusa rozrosły się do obszernej kolekcji produktów do wnętrz. Centralnym punktem tych projektów jest zawsze „wizualny odpoczynek”, który ma miejsce. Kolekcja produktów Mos Design powstała w 2001 roku. W ostatnich latach projektantka zaczęła specjalizować się w oświetleniu wnętrz, co zaowocowało szeroką gamą projektów oświetleniowych. Przez większość czasu projekty Marko Schregardusa zaczynają się od wizualnej inspiracji: „Piękno jest tym, co akceptujesz naturalnie”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek