MARIO MAZZER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARIO MAZZER

Produkty projektanta: Mario Mazzer

Mario Mazzer zdobył nagrody architektoniczne na Politechnice Mediolańskiej w 1978 i 1979 roku, uzyskując dyplom projektanta przemysłowego na Politechnice w Mediolanie. Ta współpraca z włoskim projektantem i architektem z 1980 roku, Conegliano Veneto, Mario Mazzer Architects.
Uczestniczyli w wielu konferencjach i konferencjach. W 1996 roku w Nowym Jorku odbył się coroczny przegląd projektu All'ID All'ID. Mój projekt jest najczęściej wybierany z list ADI Design Index i International Design Yearbook. Nel 2001 esce la sua monografia: Myślenie o rzeczach: projektant Mario Mazzer. Viene inserito w „The Design enciclopedia”, Moma New York 2004. Największe nagrody powędrowały do ​​„Good Design Award”, „Red Dot Award”, „IF Product Design Award”.
Ad oggi lo studio è formato da architetti, inżynierowie i architekci wnętrz oraz profesjonalni trentennale.
Mario Mazzer Architects zastosował swoją Esperienzę do ogromnej skali projektów we Włoszech i we Włoszech. Nell'architettura projektuje budynki mieszkalne i komercyjne, hotele i ośrodki wypoczynkowe, obiekty sportowe, stacje żelazne. Zajmuję się renowacją i aranżacją, projektowaniem oraz urbanistycznym rygoryzmem.
Nel design współpracuje i współpracuje z najważniejszymi projektami: Acerbis, Bonaldo, Cappellini, Minoform, Magicis Rossi di Albizzate, Ycami, Zanotta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek