MARIAM AYVAZYAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARIAM AYVAZYAN

Produkty projektanta: Mariam Ayvazyan

Nazywam się Mariam Ayvazyan. Ukończyłam studia magisterskie z architektury i projektowania na Państwowym Uniwersytecie Architektury i Budownictwa w Erywaniu w 2008 roku. W ostatnich latach mojej edukacji skoncentrowałam się na Bio-architekturze, która łączy sztukę i naukę w projektowaniu budynków i przestrzeni. Przykładem może być mój projekt dyplomowy krematorium.
Wiedza i doświadczenie, które zdobyłem przez lata, pozwalają mi bardzo jasno przekazywać pomysły i koncepcje członkom zespołu lub klientom. Potrafię być silnym liderem zespołu, który w kreatywny i produktywny sposób rozwiązuje wyzwania. Przy obecnym poziomie wiedzy jestem cennym zasobem dla każdego zespołu.
Zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu internetowego tutaj
Możesz kupić tę lampę w moim sklepie internetowym
https: //www.etsy.com/twoje/sklepy/MADEinLOVEDESIGN/panel/aktywność? ref = db_tab

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek