MARIA VAFIADIS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARIA VAFIADIS

Produkty projektanta: Maria Vafiadis

Maria Vafiadis jest uznanym liderem w świecie architektury wnętrz, opiniotwórcą i stałym komentatorem zagadnień branżowych. Praca Marii na przestrzeni dwóch dekad pokazuje prawdziwą wszechstronność: każdy projekt jest jednorazowy, odzwierciedlając jej ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów i podejść.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek