MARIA KRASIUK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

MARIA KRASIUK

Produkty projektanta: Maria Krasiuk

«Projektowanie to praca nad szczegółami. Projektant musi poznać ogromną ilość informacji o istniejących produktach, aby znaleźć swoje oryginalne rozwiązanie i przemyśleć je na nowo. Te specyficzne szczegóły, które pojawiają się w tym procesie nazywamy autorskim stylem w projektowaniu »
Maria Krasiuk jest projektantką przemysłową z Kijowa.
Autorzy projektu - Patricia Urquiola, Kensaku Oshiro i Jakob Wagner. Kieruje się zasadami humanistycznymi, uwzględnia eksploatację i użytkowanie obiektów projektowych oraz cechy ludzkiego postrzegania kolorów, kształtów, faktur.
Zajmuje się projektowaniem mody, uwielbia podróżować, odkrywać nowe tradycje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek