MARGAUX KELLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARGAUX KELLER

Produkty projektanta: Margaux Keller

Margaux Keller to francuska projektantka.
Urodzony w 1987 roku w Genewie w Szwajcarii.
W 2010 roku ukończyła z wyróżnieniem specjalne jury w dziedzinie projektowania produktów przodków i projektowania wnętrz
Ecole Boulle, Paryż.
Poprzez tworzone przez siebie produkty chce zaskakiwać ludzi, bawiąc się codziennymi kodami, analizując różne zachowania i nawyki społeczne. Szuka nieoczekiwanych i odrobiny humoru w projektowaniu, a szczególnie lubi pracować z rzemieślnikami, ebenistami, ceramiką, dmuchaczami szkła i innymi ekspertami od materiałów.
Ostatnio pracowałem we Włoszech jako projektant produktu dla Fabrica, centrum badań nad komunikacją grupy Benetton.
Obecnie pracuję jako freelancer jako projektant produktu i przestrzeni dla takich marek jak La Redoute, Habitat, CFOC concept store, Editors i galerie itp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek