MARCO PIETRO RICCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa sufitowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Marco Pietro Ricci
  • Projektant: Marco Spatti
  • Producent: Fabbian
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 2185.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARCO PIETRO RICCI

Produkty projektanta: Marco Pietro Ricci

Laureat Architektury Politechniki w Mediolanie w 2006 roku i rozpoczęcie pracy z różnorodnymi realiami świata planów od poszukiwania jakości w pracowni architekta i projektanta Mario Belliniego, gdzie znajdują się relacje międzyludzkie.
Nel 2010, w 2010 Równolegle z attivita di architetto postanawiam proseguriować percorso creativo i progettuale dando vita w Liorich, bez nazwy i marszu na rzecz rozwoju świata designu, produkcji przemysłowej, form materialnych. /> W 2014 roku szukamy doświadczenia z Liorichem, rozpoczęliśmy współpracę ze studentami Cristianem Russo i Marco Spatti, którzy przenieśli się do dArk, wielodyscyplinarnego studia architektonicznego i projektowego z Mediolanu.
Współpraca z nurkami e aziende italiane nella creazione di arredo e allestimenti.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek