MARCO CARINI INTERIOR DESIGNER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARCO CARINI INTERIOR DESIGNER

Produkty projektanta: Marco Carini interior designer

Marco Carini nasce w 1968, dyplom architekta wnętrz, który stworzył Istituto di Arredamento i Architettura d'Interni IPIALL w Cremonie i zapoczątkował wolność zawodu w latach 90-tych.
Ogniste intervento è ssartoriale i realizzate for soddisgenage un'es specifica, ascoltando i clienti, metabolizzando le loro esigenze e rielaborando in un modo armonico gli spazi.
Motto Miesa van der Rohe nazywam "Nie chcę być interesujący, chcę być dobry".
Nel swoją pracę badaj codziennie, aby znaleźć publikację, rzucaj wyzwanie najlepszym materiałom i najdokładniejszym składnikom. Ta architektura to sposób na przekształcenie się w życie poetyckie, talvolta prosaico, della vita.
Interwencje w architekturze i opracowywanie międzynarodowych planów abitacji, projektów komercyjnych i oficjalnych. Bretta Design elements: w Corso Anni odpowiada za projekt w salonie Porro.
Współpracuje również z Azjatą Davide Groppi, jako konsultant ds. przejrzystych projektów i najlepsi współpracownicy przy projektach architektonicznych.
Nel corso dell'anno 2014 otrzymałem tytuł i seminaria „Światło” i „Iluminatów” na temat relacji w architekturze i przepaści, prasy na zamówienia w architekturze Lodi i Cremony.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek