MARCELLO FURLAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Marcello Furlan
  • Producent: Axolight
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 368.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARCELLO FURLAN

Produkty projektanta: Marcello Furlan

Urodziłem się w Wenecji w 1962 roku jako syn eksperta od szkła z Murano i jako dziecko nauczyłem się magii dmuchanego szkła.
Od samego początku bardzo pociągały mnie kolorowe folie szklane, co później skłoniło mnie do projektowania kształtów szkła według ich odbić i barw światła.
W 1984 roku, po kilku latach studiów architektonicznych w Wenecji, założyłem z rodziną sklep ze szkłem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek