MARCELLO COLLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2015
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Marcello Colli
  • Producent: Contardi
  • Materiał: Metal
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 1660.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARCELLO COLLI

Produkty projektanta: Marcello Colli

Marcello Colli był często odwiedzany w 1991 roku na Uniwersytecie Progetto w Reggio Emilia, który zakochał się w swojej formacji w zakresie projektowania i komunikacji z doktorantami Gianfranco Gasparini, Paolo Bettini i Giulio Bizzarri. W starciach z Alessim, Bialettim, Barillą oraz z osobowością projektową i komunikacyjną Alessandro Mendiniego, Stefano Giovannoniego, Luigiego Ghironiego, Antonio Caroo. Zrób niezbędne dyplomy jako freelancer we współpracy projektowej ze studiem Tegoni oraz w trybie pracy z maską w plenerze. W 2005 roku przed współpracą handlową i produkcyjną na włoskim rynku detalicznym z innymi partnerami projektu: Marset, DD gruppo Resol, Viccarbe, Fambuena, Dab, Blux i Bright. W 2009 roku Marcello Colli rozpoczął współpracę z pracownią Maurizio Di Mauro Architetto, zrealizował nowy wewnętrzny dział poświęcony wzornictwu przemysłowemu i wszystkim pokrewnym doradcom. Lo studio współpracowało i współpracowało bezpośrednio z włoską firmą zajmującą się aranżacją i oświetleniem, zarówno w kierunku artystycznym, jak i przemysłowym. Ultime in ordine cronologico: Antidiva, Prima light, Meroni Mobili, MISS Divani, MC Milano e Contardi. Marcello Colli jest projektantem wnętrz i projektantem oświetlenia, który opracował własne projekty oświetlenia technicznego do realizacji produktów oraz niestandardowych lamp i produkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek