MARCEL WANDERS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 147 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 147 elementów

MARCEL WANDERS

Produkty projektanta: Marcel Wanders

Marcel Wanders, urodzony w 1963 roku, jest projektantem produktów i wnętrz, który zdobył międzynarodowe uznanie swoim krzesłem wiązanym, wyprodukowanym przez Droog Design w 1996 roku. Marcel Wanders ukończył z wyróżnieniem School of the Arts Arnhem w 1988 roku. W 1995 roku otworzył własne studio w Amsterdamie. Sześć lat później, w 2001 roku, współtworzył odnoszącą sukcesy markę projektową Moooi, której jest dyrektorem artystycznym. Marcel Wanders jest obecnie wszechobecny, projektując dla globalnych marek i firm meblarskich z najwyższej półki, takich jak B&B Italia, Cappellini, Puma, Bisazza, Poliform, KLM-Royal Dutch Airlines, Flos, Magis, Google, Target, Baccarat, a ostatnio Christofle i Kosmetyki MAC. Ponadto Marcel pracuje nad projektami architektonicznymi i wnętrzarskimi, takimi jak Kameha Grand Hotel w Bonn, Mondrian South Beach Hotel w Miami, flagowy sklep Villa Moda w Bahrajnie oraz prywatne rezydencje w Amsterdamie, Majorce i Dżakarcie. W 2010 roku Marcel Wanders i Hyatt Hotels Corporation ogłosiły współpracę z Aedes Real Estate nad nowym projektem hotelowym; hotel Andaz Amsterdam.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek