MANEL LLUSCÀ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MANEL LLUSCÀ

Produkty projektanta: Manel Lluscà

Manel Lluscà to hiszpański projektant z długą historią w branży oświetleniowej.
Zaczynał w latach 70., kiedy projektował i produkował własne lampy. Z biegiem lat jego kariera przesunęła się w kierunku współpracy z kilkoma markami, które chcą tworzyć własne projekty.
Manel Lluscà chce tworzyć nowe koncepcje z oryginalnym wzornictwem i najnowszymi materiałami, zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami na rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek