MAN RAY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MAN RAY

Produkty projektanta: Man Ray

Legendarny fotograf, malarz, obiekt i filmowiec, Man Ray był jednym z najbardziej wszechstronnych i pomysłowych artystów tego stulecia. Urodzony w Filadelfii w 1890 roku, znał światy Greenwich Village w erze awangardy po pokazie Armory w 1913 roku; Paryż lat 20. i 30., gdzie odgrywał kluczową rolę w ruchach dadaistycznych i surrealistycznych; Hollywood w latach 40., gdzie dołączył do innych wypędzonych przez wojnę z ich domów w Europie; i wreszcie znowu Paryż aż do śmierci w 1976 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek