MALIKA NOVI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MALIKA NOVI

Produkty projektanta: Malika Novi

Malika Novi urodziła się w Smoleńsku w Rosji w 1982 roku. Rozpoczęła edukację w zakresie projektowania mody, studiowała w profesjonalnej szkole mody w Smoleńsku oraz w „Instytucie Przemysłu Mody” (IIM) w Moskwie. Później studiował architekturę wnętrz na Państwowym Uniwersytecie Smoleńskim, które ukończył w 2011 roku. W 2012 roku przeniósł się do Mediolanu. Uczęszczała do Brera Academy i ukończyła studia w 2015 roku jako Product Designer. W 2017 roku otrzymał stypendium oferowane przez Grupę Cappellini na udział w rekrutacji na Włoskie Kursy Mistrzowskie Projektowania Produktów i Mebli w The Istituto Marangoni Milano School of Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek