MAKIO HASUIKE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MAKIO HASUIKE

Produkty projektanta: Makio Hasuike

Makio Hasuike urodził się 20 stycznia 1938 w Tokio. Po ukończeniu Tokyo University of the Arts w 1962, Makio Hasuike rozpoczął karierę zawodową w Japonii, pracując przez rok w Seiko: zaprojektował zestaw zegarów i timerów na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 1964. W 1963 założył we Włoszech, pracując w różnych dziedzinach wzornictwa przemysłowego. W 1968 założył własne studio w Mediolanie, jedno z pierwszych studiów wzornictwa przemysłowego we Włoszech. W 1982 roku założył MH Way, eksperymentalny projekt mający na celu wynalezienie i wprowadzenie na rynek kilku innowacyjnych produktów, takich jak teczki. Ta wnikliwa działalność projektowa bezpośrednio skonfrontowała go ze wszystkimi aspektami związanymi z produkcją i dystrybucją. Działająca do dziś firma jest rzadkim przykładem odnoszącej sukcesy „firmy projektowej”. W ciągu ponad 40-letniej działalności współpracował z kilkoma włoskimi i międzynarodowymi firmami w różnych dziedzinach, przyczyniając się do ich sukcesu poprzez innowacyjne rozwiązania projektowe pod względem wyglądu i treści.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek