MAGNUS LONG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MAGNUS LONG

Produkty projektanta: Magnus Long

Magnus Long Design Studio z siedzibą w Londynie zajmuje się projektowaniem mebli, oświetlenia i produktów dla przyszłościowo myślących marek, takich jak Modus, Hitch Mylius, Lerival, Deadgood i The Conran Shop.
Zanim założył swoje studio, Magnus studiował projektowanie mebli i na Nottingham Trent University, a następnie Clove pracował dla wzornictwa przemysłowego i producenta ColebrookBossonSaunders, wówczas dwudziestego pierwszego sklepu detalicznego, będąc jednocześnie członkiem nagradzanego studia Viable London.
W 2012 roku Magnus odszedł. założył studio projektowe o tej samej nazwie, które zaczynało od projektu dla postępowej brytyjskiej marki meblowej Modus. Bend Bench został wprowadzony na rynek w tym samym roku i był kontynuacją stołów Bloom wprowadzonych na Design Junction w 2013 roku, również dla Modus.
W tym samym roku do listy klientów dodano projekty dla Hitch Mylius, Lerival i Deadgood.
Następnie, w 2014 roku, po zleceniu zaprojektowania ekskluzywnej kolekcji mebli „Magnus Long for The Conran Shop”, detalista wprowadził na rynek liczne rodziny mebli, które szybko zyskały uwagę mediów, a także nagrody od The Furniture Makers. Spółka.
Kolekcja dla The Conran Shop stale się powiększa, a studio kontynuuje współpracę z prestiżowymi nowymi i istniejącymi klientami nad nowymi projektami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek