MAARTEN DE CEULAER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Przeznaczenie: Zewnętrzne
  • Projektant: Maarten De Ceulaer
  • Producent: Vibia
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Rok produkcji: 2008
  • Rodzaj mebla: Szafa
  • Projektant: Maarten De Ceulaer
  • Producent: Casamania & Horm
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MAARTEN DE CEULAER

Produkty projektanta: Maarten De Ceulaer

Maarten De Ceulaer (1983) urodził się w Belgii i rozpoczął edukację w zakresie projektowania w Sint-Lukas Hogeschool w Brukseli. Zafascynowany projektowaniem konceptualnym i narracyjnym, kontynuował studia w Design Academy Eindhoven. Silna pasja do podróży zainspirowała jego projekt dyplomowy „Stos walizek”, który został natychmiast odebrany przez renomowaną mediolańską galerię Nilufar, która poprosiła go o zaprojektowanie całej kolekcji od koncepcji. Maarten przyciągnął międzynarodową uwagę bardzo sugestywnym, poetyckim i zabawnym akcentem, który nadaje swoim przedmiotom.
Swoją twórczość wykorzystuje do opowiadania historii, pobudzania emocji ludzi, łaskotania ich wyobraźni lub wzbudzania zachwytów. Projekt może być wynikiem obserwacji społeczeństwa, reagowania na coś, co mu przeszkadza, ale jest przede wszystkim wyrazem bardzo osobistej myśli lub uczucia, które chce przekazać. Nieustannie odkrywa nowe materiały, bada i bawi się technikami wytwarzania i rzemiosłem. Aspekt emocjonalny i narracyjny obiektów jest dla niego równie ważny jak funkcjonalny.
Jego prace zostały nagrodzone i nominowane (był belgijskim Młodym Projektantem Roku 2007, w 2009 The New York Times wymienił go jako jednego z 5 młodych projektantów Fendi) do Design Performance Award na DesignMiami 2012, a w 2013 otrzymał prestiżową nagrodę Henry Van De Velde dla młodych talentów), pojawiał się w większości międzynarodowych magazynów, publikacji i gazet o designie oraz był wystawiany w galeriach, muzeach, festiwalach i targach na całym świecie, .in. Nilufar (Mediolan), Moss (Nowy Jork), Mint (Londyn), Galerie BSL (Paryż), Victor Hunt (Bruksela), Stedelijk Museum's Hertogenbosch (Holandia), Łódź Design Festival (Polska), Design Miami / Basel i Design Days Dubai .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek