LUNDBERG DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LUNDBERG DESIGN

Produkty projektanta: Lundberg Design

Lundberg Design to dwunastoosobowa firma architektoniczna, która została założona przez Olle Lundberga w 1987 roku i pracuje dla klientów prywatnych i komercyjnych w całych Stanach Zjednoczonych.
Posiadamy również własną fabrykę metali o powierzchni 4000 stóp kwadratowych. prace projektowe i eksperymenty. Cała praca projektowa skupia się na jakości materiałów - jak można je sklejać, wyginać i ciąć, aby uzyskać efekt wizualny i dotykowy. Jesteśmy firmą, która kocha fizyczne walory tworzonych przez nas obiektów.
Specjalizujemy się w nowoczesnym designie z najwyższej półki, bez szczególnego nacisku na konkretny typ zabudowy. Chociaż architektura jest sercem naszej praktyki, pozostajemy zaangażowani w realizację projektów na wielu poziomach i często jesteśmy zaangażowani w projektowanie produktów, krajobrazu, grafiki i rzeźby. Nasz charakterystyczny styl charakteryzuje się rzeźbiarską formą, prostą i elegancką, z mocną wiarą w wagę przemyślanych detali.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek