LUIS ESLAVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LUIS ESLAVA

Produkty projektanta: Luis Eslava

Urodzony w Walencji (Hiszpania) w 1976 roku, studiował tam projektowanie produktów i grafikę oraz pracował dla ważnych hiszpańskich firm, takich jak Camper, zanim przeniósł się do Londynu w 2003 roku, aby uzyskać tytuł magistra w Royal College of Art, dzisiejszej krainie obiecanej projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek