LUIGI GORGONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 1965
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Luigi Gorgoni
  • Producent: Stilnovo
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 338.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LUIGI GORGONI

Produkty projektanta: Luigi Gorgoni

Ukończył architekturę na Politechnice Mediolańskiej. Uczeń Giò Pontiego, EN Rogersa, V. Gregottiego. Planowanie i projektowanie z L. Vietti w Porto Cervo. Giovanni Gorgoni de Mogar zawsze pracował jako niezależny specjalista zajmujący się całym zakresem zastosowań architektonicznych: urbanistyka, architektura budynków, projektowanie wnętrz, mała architektura. Ponadto pracował dla organizacji międzynarodowych, rządów, administracji oraz klientów prywatnych.
Pan Gorgoni od zawsze interesował się różnymi tematami architektonicznymi, zwłaszcza kulturowymi, organizował konferencje w wielu krajach, realizując plany projektowe w Mediolanie, Rzymie, Madonna di Campiglio, Proto Cervo, Benghazi, Misurata, Trypolis, Gedda , Parigi, Cannes, Le Puy, Lione, Douala, Jaunde, Londra, Nowy Jork, Abidżan, Crans, Lomé.
Po pierwszych doświadczeniach w sektorze wzornictwa przemysłowego ze Stilnovo, Fidenza Vetraia, Turri i wieloma innymi, Roche Bobois z Paryża poświęcił swoją pracę w tej dziedzinie. W 2007 roku otrzymał nagrodę VIA od "Associazione Industrie e Design Francesi" (Francuskie Stowarzyszenie Wzornictwa i Przemysłu). On i Ronda Group obecnie badają nowe możliwości projektowe i komercyjne zastosowania stali i stali węglowej w cennym współczesnym sektorze dekoracji wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek