LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

Produkty projektanta: Ludovica + Roberto Palomba

Ludovica + Roberto Palomba - Roberto Palomba i Ludovica Palomba Serafini - włoscy architekci i projektanci rozpoczęli współpracę po ukończeniu Architektury na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. W 1994 roku w Mediolanie założyli studio Ps + a Palomba Serafini Associati. Roberto Palomba był również wykładowcą Wzornictwa Przemysłowego na Politecnico di Milano.
Wysoka jakość wykonania to ich znak rozpoznawczy. Współpracują z najbardziej prestiżowymi markami wzorniczymi na całym świecie, a większość ich produktów projektowanych od 1994 roku wciąż jest w produkcji.
Liczne nagrody, takie jak Compasso D'Oro, Red Dot Award, Design Plus Award, Product Innovation Award, German Design Award, Elle Decoration International Design Award potwierdzają ich pracę.
"Naszym celem jest zaprojektowanie darmowych projektów, które będą w stanie komunikować się w sposób jasny i natychmiastowy z osobami, które je wybierają. Nasz sukces mierzymy liczbą osób na całym świecie. intymny sposób z naszymi produktami. "
Ludovica + Roberto Palomba opracowują obecnie ważne projekty architektury mieszkaniowej, kontraktowe, wnętrz i jachtów na całym świecie.
Roberto Palomba i Ludovica Palomba Serafini, architekci i projektanci współpracują ze sobą od 1994 roku. Po ukończeniu rzymskiego uniwersytetu założyli pracownię The Palomba e Serafini Associated Studio z siedzibą w Weronie.
Architekt Roberto Palo mba pracuje jako profesor na Politechnice w Mediolanie - Wydział Wzornictwa Przemysłowego - od 2003 roku.
Pracownia stowarzyszona Palomba Serafini zajmuje się przede wszystkim architekturą, designem, zarządzaniem artystycznym oraz komunikacją i marketingiem doradztwo. pracowali jako dyrektorzy artystyczni dla: Crassevig, Iris, Kos, Schiffini, Zucchetti oraz projekt zarządzania projektem dla Tubes
Pracowali jako dyrektor artystyczny dla: Flaminia i Bosa - od 1997 do 2004
Klienci: Antolini, VICCARBE, Bisazza , Boffi, Bosa, Brix, Cappellini, Crassevig, de Vecchi, Dornbracht, Flaminia, Foscarini, Hoesch, Kos, Laufen, Lema, Livit, Moroso, Poltrona Frau, Salviati, Schiffini, T70, Rury, Zanotta, Zucchetti.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek