LUC BINST

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LUC BINST

Produkty projektanta: Luc Binst

BINST ARCHITECTS, dawniej Crepain Binst Architecture, to 45 lat doświadczenia i wiedzy, połączone z prawdziwym i dynamicznym podejściem, które jako zespół składający się z 50 osób koncentruje się na silnych zmianach w medium budowlanym i współczesnych modelach współpracy. Jako architekci jutra chcemy angażować się w innowacyjne sposoby pracy, zoptymalizowane środowisko pracy i wzmocnioną infrastrukturę, która wykracza poza teraźniejszość pod naszym nowym adresem artystycznym przy Luikstraat 7 w Antwerpii. Adres, który zostaje rozbudowany i wzbogacony o markę B, studio projektowe, B 7, skrzyżowane miejsce spotkań i scenę B, platformę artystyczną, na której przenikają się międzynarodowe sztuki i architektura (róg Luikstraat - Cockerillkaai).
Dzięki szerokiemu zainteresowaniu, multidyscyplinarnemu portfolio oraz silnemu połączeniu skali i budżetu naszych zleceń, wspieramy performatywne, eksperckie porady i nadzór nad wszystkimi Państwa ambicjami budowlanymi dzięki wdrożonemu kompleksowemu podejściu z własnym szerokim podpisem .
Naszym codziennym zadaniem jako architekta jest szerokie uwrażliwienie idei urbanistycznych i architektury, ponieważ przyszłość jest skierowana par excellence na mieszkalnictwo, pracę i życie kulturalne przyszłości, w skrócie jako medium w kierunku nowoczesnego społeczeństwa. Coraz więcej rzeczy splata się wokół nas, a doświadczenie jest kluczowe! BINST ARCHITECTS chce kształtować i wyrażać ten poziom jakości doświadczeń od samego początku, dlatego w skrócie projekt, w dialogu z naszymi klientami, wszystkimi partnerami budowlanymi, miastem i jego mieszkańcami.
Architekturę i ambicję piszemy z dużej litery ze względu na nasz nieustanny cel i troskę o realizację naszych projektów ambitnie, profesjonalnie i realistycznie uzasadnioną. Jako multidyscyplinarne biuro reprezentujemy szerokie spektrum projektów od human design do city design, co przybliża nas do istoty i działania bardzo dynamicznego top office o szerokim wachlarzu możliwości i artystycznej obecności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek