LOUISE CAMPBELL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Louise Campbell
  • Producent: Louis Poulsen
  • Materiał: Aluminium
  • Materiał: Metal
  • Kraj pochodzenia: Dania
  • Cena: Cena od 485.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LOUISE CAMPBELL

Produkty projektanta: Louise Campbell

Louise Campbell urodziła się w Kopenhadze w 1970 roku. Córka duńskiego ojca i angielskiej matki, dorastała i kształciła się w obu krajach.
Po ukończeniu London College of Furniture w 1992 roku wróciła do Danii i
kontynuowała studia na kierunku Industrial Design w Denmarks Design School, którą ukończyła w 1995 roku. W 1996 roku założyła własną studio, w którym od tego czasu pracuje samodzielnie.
Koncentruje się na projektowaniu mebli i oświetlenia, ale coraz częściej zajmuje się również projektowaniem produktów i aranżacją wnętrz.
Praca Louise Campbell jest zabawna i eksperymentalna i zyskuje coraz większą reputację dzięki delikatnemu skręcaniu nie tylko codziennych przedmiotów i sytuacji, ale także materiałów i procesów produkcyjnych w nowych kierunkach. Połączenie skandynawskiego racjonalizmu i kobiecości, a być może jej podwójnej narodowości, nadaje pracom Louise Campbell niezwykłego charakteru. Ilustrowanie kontrastów wydaje się powracać w jej twórczości.
Klienci, w tym takie firmy jak Louis Poulsen, Zanotta, HAY, Flora, Holmegaard, Stelton, Muuto, Interstop oraz duńskie Ministerstwo Kultury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek