LOUISE CAMPBELL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Louise Campbell
  • Producent: Louis Poulsen
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Aluminium
  • Kraj pochodzenia: Dania
  • Cena: Cena od 485.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LOUISE CAMPBELL

Produkty projektanta: Louise Campbell

Louise Campbell urodziła się w Kopenhadze w 1970 roku. Córka duńskiego ojca i angielskiej matki, dorastała i kształciła się w obu krajach.
Po ukończeniu London College of Furniture w 1992 roku wróciła do Danii i
kontynuowała studia na kierunku Industrial Design w Denmarks Design School, którą ukończyła w 1995 roku. W 1996 roku założyła własną studio, w którym od tego czasu pracuje samodzielnie.
Koncentruje się na projektowaniu mebli i oświetlenia, ale coraz częściej zajmuje się również projektowaniem produktów i aranżacją wnętrz.
Praca Louise Campbell jest zabawna i eksperymentalna i zyskuje coraz większą reputację dzięki delikatnemu skręcaniu nie tylko codziennych przedmiotów i sytuacji, ale także materiałów i procesów produkcyjnych w nowych kierunkach. Połączenie skandynawskiego racjonalizmu i kobiecości, a być może jej podwójnej narodowości, nadaje pracom Louise Campbell niezwykłego charakteru. Ilustrowanie kontrastów wydaje się powracać w jej twórczości.
Klienci, w tym takie firmy jak Louis Poulsen, Zanotta, HAY, Flora, Holmegaard, Stelton, Muuto, Interstop oraz duńskie Ministerstwo Kultury.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek