LORENZO PALMERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LORENZO PALMERI

Produkty projektanta: Lorenzo Palmeri

Dyplom architekta Milan Politecnico oraz wstępne doświadczenie w pracy i wspólne projekty z Bruno Munari i Isao Hosoe. W tym samym okresie studiuje również muzykę.
Obszary jego działalności to architektura, projektowanie wnętrz i produktów, produkcja muzyczna i kompozycja. Zlecone do projektowania produktów, renowacji i aranżacji wnętrz. Kilku jego klientów:
Discoteca Le cinema di Milano, Fiera di Milano, Fumagalli componenti, Valenti Luce, Losa, Crippa, Gaslini 3G, Riviera Golf di Cattolica, Morandotti, Arthema, Korg, gitara Noah, Garofoli, Andreoli, Guzzini , Invicta, Upgroup, Bizzirri Ceramiche, Caffè River, Lefel.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek