LILI GAYMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Lili Gayman
  • Producent: Ligne Roset
  • Kraj pochodzenia: Francja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LILI GAYMAN

Produkty projektanta: Lili Gayman

Lili Gayman to francuska projektantka urodzona w 1984 roku. Obecnie mieszka i pracuje w Paryżu. Projektuje przedmioty, meble, przestrzenie i wzory dla różnych kontekstów i podpór. Poprzez swoje minimalistyczne i zabawne kreacje, Lili Gayman kwestionuje zwyczajność humorem i poezją, tworząc niezwykłe i zaskakujące. Jej elementy są bardzo elastyczne w użyciu. Każdy z nich jest doświadczeniem do odkrycia i wymaga czasu, ruchu, zanurzenia i gestu. Lili Gayman rozwija projekty z francuskimi i zagranicznymi wydawcami, takimi jak L'Atelier d'exercices, Ligne Roset, Roche Bobois.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek