LIEVORE ALTHERR MOLINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LIEVORE ALTHERR MOLINA

Produkty projektanta: Lievore Altherr Molina

Studio Lievore Altherr Molina zostało założone w 1991 roku przez trzech wspólników: Alberto Lievore, Jeannette Altherr i Manel Molina. Od początku istnienia praktyka zajmowała się projektowaniem produktów, doradztwem i zarządzaniem artystycznym różnych firm, zawsze oferując indywidualne rozwiązania.
Z biegiem lat praktyka stała się rozpoznawalna w zakresie projektowania mebli, wyposażenia wnętrz, produktów i opakowań. Jednocześnie rozwinęła intensywną działalność dydaktyczną, oferując seminaria i kursy szkoleniowe dla nowych specjalistów na różnych hiszpańskich uniwersytetach i innych organizacjach. Studio otrzymało wiele krajowych i międzynarodowych nagród, w tym hiszpańską National Design Award w 1999 roku.
Studio Lievore Altherr Molina wystawiało się w Barcelonie, Kolonii, Chicago, Sztokholmie, Helsinkach, Lizbonie, Londynie, Luzjanie, Madrycie, Malmö, Mediolanie, Nowym Jorku, Paryżu i Tokio.
Po długiej karierze zawodowej jako Lievore Altherr Molina i 25-letniej wspólnej podróży, drogi współzałożycieli studia historycznego rozeszły się w 2016 roku: Manela Molina założyła niezależne studio Estudi Manel Molina i studio Lievore Altherr, z pozostałych dwóch, teraz przekształciła się w nową firmę Lievore + Altherr Désile Park.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek