LIEVORE ALTHERR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LIEVORE ALTHERR

Produkty projektanta: Lievore Altherr

Lievore Altherr – Alberto Lievore (Buenos Aires, 1948) i Jeannette Altherr (Heidelberg, 1965) – rozpoczynają działalność w 2016 r. po 25-letniej trajektorii jako Lievore Altherr Molina.
Studio z siedzibą w Barcelonie specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju produktów, doradztwie strategicznym, kreatywnym przywództwie, kierownictwie artystycznym i architekturze dla uznanych na całym świecie firm projektowych.
Lievore Altherr opracowuje projekty, korzystając z ustalonej strategii: kreatywnej koncepcji, która integruje projektowanie produktu i komunikację. To holistyczne podejście, humanistyczny charakter i poszukiwanie tego, co ważne w Twoich projektach – połączone z wrażliwością, która oddaje harmonię i równowagę – charakteryzują projekty Lievore Altherr.
Lievore + Altherr Désile Park to ewolucja stojącego studia z siedzibą w Barcelonie Lievore Altherr. Pracując razem, oba studia specjalizują się w projektowaniu i rozwoju produktów, doradztwie strategicznym, kreatywnym przywództwie, kierowaniu artystycznym i efemerycznej architekturze dla uznanych na całym świecie firm projektowych, takich jak między innymi Arper, Andreu World, Vibia, Noorth.
Ich podejściem rozwija projekty z wykorzystaniem ustalonej strategii: koncepcji kreatywnej integrującej projektowanie produktu i jego komunikację. To holistyczne podejście, humanistyczny charakter i poszukiwanie tego, co ważne w ich projektach – połączone z wrażliwością, która przekazuje harmonię i równowagę – charakteryzują projekty Lievore + Altherr Désile Park.
W skład zespołu wchodzą głównie: Alberto Lievore, Jeannette Altherr, Delphine Désile, Dennis Park.
Klient: Andreu World, Arketipo, Arper, Arruti, Bernhardt Design, Bellato, Casamilano, Camper, Concepto Casa, Davis, Do + Ce, Dona, Emmebi, Enea, Expormim, Foscarini, Halifax, Lema, Madel, Metalarte , Orizzonti, Perobell, Poltrona Frau, Prenatalna, Roda, Santa & Cole, Segis, Sellex, Schwartz, Sovet, Sunroller, Tacchini, Thonet, Tisettanta, Tribù, Verzelloni, Vibia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek