LEONARDO TALARICO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LEONARDO TALARICO

Produkty projektanta: Leonardo Talarico

Wśród najmłodszych włoskich projektantów Leonardo Talarico zawsze projektuje głównie z myślą o aspekcie inżynierskim i realnymi możliwościami realizacji, zarówno pod względem produktu, jak i wystaw i eventów. Ostatnie i ważne to jego współpraca przy realizacji wydarzeń, które odbiły się wielkim i ogromnym echem w prasie międzynarodowej: „Magic Forest” podczas targów w Sztokholmie w 2008 roku, „Hotel In-Out” w Bolonii oraz „Design Mix” w Werona, w tym w tym samym roku „Tymczasowe Muzeum Nowego Wzornictwa” i „Muzeum Wzornictwa Alcantara” na Targach Meblowych w Mediolanie w 2009 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek