LEONARDO FORTINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

LEONARDO FORTINO

Produkty projektanta: Leonardo Fortino

Leonardo Fortino urodził się w 1986 roku we Włoszech, gdzie studiował w instytucie chemicznym, znajomość materiałów i zainteresowanie sztuką skłoniły go do studiowania projektowania. W 2009 roku ukończył studia licencjackie z wzornictwa przemysłowego w "La Sapienza" - Rzym. W latach 2009-2012 współpracował z Andreą Bartolucciego tworząc „Spigoli Vivi studio” zajmujące się autoprodukcją. W 2013 roku założył „Studio Leonardo Fortino” w Rzymie i rozpoczął współpracę z różnymi firmami, m.in.: Lago, Covo, Officine del fuoco.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek