LENKA DAMOVÁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LENKA DAMOVÁ

Produkty projektanta: Lenka Damová

Lenka Damová jest projektantką mieszkającą w Pradze. Odkąd ukończył Akademię Sztuki, Architektury i Wzornictwa w Pradze, skupia się przede wszystkim na projektowaniu produktów i wnętrz. Jej prace uosabiają indywidualność i prostotę, dając początek projektom, które z wyczuciem wykorzystują różne zasady i inspiracje, aby osiągnąć efekt nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek