LAURA PESSONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


LAURA PESSONI

Produkty projektanta: Laura Pessoni

Laura Pessoni mieszka i pracuje w Mediolanie jako projektantka produktów, oświetlenia i wnętrz.
Urodzony w 1983 roku, absolwent Wydziału Wzornictwa Przemysłowego na Politechnice w Mediolanie. Tam najpierw zagłębiła się w Human Factors, a następnie specjalizowała się w projektowaniu produktów i oświetlenia.
Wkrótce rozpoczęła współpracę z Arch. Carlotta de Bevilaqua koncentruje się na projektowaniu wnętrz i projektowaniu produktów / oświetlenia dla Artemide i Danese Milano (rodzina Tye, rodzina Ephemeris dla Artemide i rodzina Xiao tet dla Danese).
Jej twórczość przybiera krytyczną formę i wysiłek w projektowaniu koncepcyjnym, które czerpie inspirację z nowinek technologicznych i ceni centralną pozycję człowieka, jego postrzeganie produktu w odniesieniu do otaczającej przestrzeni oraz konceptualne znaczenie gest w jego użyciu.
Jej nowe produkty „Ephemeris”, „Null Vector”, „Scrittura” dla Artemide i „Rotorlite” dla Danese zostały zaprezentowane na Euroluce 2013. „Null Vector” jest także bohaterem nowego projektu Jean Nouvel Studio „Office”. do życia”, na terenach targowych Salone Ufficio w Mediolanie, Rho.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek