KOZ SUSANI DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KOZ SUSANI DESIGN

Produkty projektanta: Koz Susani Design

Wierzymy w spokojne piękno: wysokiej jakości design, który nie krzyczy, ale stara się wzbogacić życie pięknymi przedmiotami, przyjemnymi doznaniami, intrygującymi historiami.
Defne Koz założyła swoje studio projektowe w Mediolanie, tworząc najlepiej sprzedające się produkty dla Alessi, Fontana Arte, Foscarini i Leucos, a także była pionierem projektowania w Turcji, pracując dla VitrA, Alparda, Megaron oraz Gaia & Gino. Dziś jest jednym z najbardziej znanych tureckich projektantów na świecie.
Marco Susani jest wizjonerem designu, który rozszerzył kulturę włoskiego designu na nowe dziedziny, takie jak projektowanie interakcji i projektowanie strategiczne. Karierę rozpoczął u włoskiego guru designu Ettore Sottsassa, pracował w Mediolanie w Olivetti, Sottsass Associati i Domus Academy, przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, by założyć Motorola Advanced Concept Group, a później był globalnym wiceprezesem Motoroli ds. projektowania cyfrowego.
Nasze studio oferuje szeroką gamę produktów, od projektowania produktów do wnętrz po projektowanie interakcji, od rzemiosła po produkty hi-tech, zawsze koncentrując się na wysokiej jakości projektowaniu, które obejmuje wizję i innowacyjność przy jednoczesnym zachowaniu ludzkich, emocjonalnych cech.
Nasze ostatnie projekty to wizja przyszłości transportu miejskiego, seria stacji ładowania pojazdów elektrycznych, innowacyjna aplikacja kalendarza, branding i opakowania na wodę i napoje bezalkoholowe, aplikacja na tablet integrująca portale społecznościowe z treściami telewizyjnymi oraz koncepty połączonych urządzeń kuchennych, które pomagają zarządzać odżywianiem i dobrym samopoczuciem
W naszym portfolio znajdują się tacy klienci jak Alessi, Allstate, Apple, 3M, Bernhardt, Enel, Fontana Arte, Foscarini, Gaia & Gino, Leucos, Mitsubishi, Motorola, Nestle ', Nissan, Nurus, Panasonic, Philips, Pirelli, Seiko, Unilever, VitrA, Xerox, 888.
Integrujemy aspekty projektowe na pozornie przeciwnych stronach: harmonizujemy rzemiosło i hi-tech, cyfrowe i fizyczne doświadczenia, globalną estetykę z lokalnymi sygnaturami kulturowymi, indywidualny charakter produktu ze skoordynowanym językiem brandingu.
Zaczynamy zgłębiać kulturę produktu lub usługi, kulturę, epokę lub estetykę marki, a następnie rozwijamy nasze projekty jako kompletne doświadczenia.
Wykorzystujemy naszą wizję projektową jako strategię innowacji w celu odkrywania i definiowania nowych przestrzeni produktów i usług, często jako ucieleśnienie wizji firmy i marki.
Jesteśmy globalni, z siedzibą w USA i pracujemy dla międzynarodowych klientów, ale zakorzenieni w naszej włoskiej i tureckiej kulturze projektowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek