KAZUHIRO YAMANAKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2018
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Kazuhiro Yamanaka
  • Producent: Ligne Roset
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Aluminium
  • Kraj pochodzenia: Francja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

KAZUHIRO YAMANAKA

Produkty projektanta: Kazuhiro Yamanaka

Urodzony w Tokio w 1971 roku. Kazuhiro Yamanaka ukończył Royal College of Art (Londyn) w 1997 roku.
Uczestniczy w różnych aspektach projektowania: od projektowania mebli po projektowanie oświetlenia i instalacji. Aktualna lista klientów obejmuje Pallucco, Boffi, Ingo Maurer, Saazs, Alessi oraz muzea na całym świecie.
Przyznano wiele nagród, w tym Winner, Design Report Award 2004 (Mediolan). Jego prace należą do kolekcji MoMA (Nowy Jork). Wykonywał także instalacje oświetleniowe w Victoria & Albert Museum (Londyn), Collette (Paryż), Designboom, Laforet Museum (Tokio), Hangaram Design Museum (Seul) itp. Kazuhiro Yamanaka pojawiał się na całym świecie w następujących publikacjach: Abitare, Casa Abitare, Design Diffusion News, Esquire, Domus, Elle Decor, Interni, Intramuros, md, Metropolitan Home, The New York Times, Ottagono, Vogue, Tapeta *. Sędziował również w wielu międzynarodowych konkursach projektowych, takich jak HKDA Design Awards 2009 i designboom International Design Competitions.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek