KATEŘINA HANDLOVÁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


KATEŘINA HANDLOVÁ

Produkty projektanta: Kateřina Handlová

Kateřina Hadlová jest absolwentką Pracowni Szkła na AAAD Praga (Akademia Sztuk Pięknych w Pradze). Łączy szkło z różnymi materiałami, takimi jak skóra, liny i porcelana, tworząc przedmioty, które pośredniczą w jej osobistych przeżyciach i fascynacji światem Haute Couture. Kateřina odnajduje piękno w wysokiej jakości rzemiośle, co wyjaśnia jej zamiłowanie do detali. Kocha szkło za jego niepowtarzalny charakter, problemy i zalety. Dzięki swojemu oryginalnemu artystycznemu podejściu jest zdecydowanie jednym z najbardziej utalentowanych i niezwykłych młodych czeskich projektantów szkła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek