KASCHKASCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

KASCHKASCH

Produkty projektanta: Kaschkasch

studio projektowe kaschkasch zostało założone w 2011 roku przez floriana kallusa i sebastiana schneidera. duet zajmuje się projektowaniem mebli, oświetleniem i kierownictwem artystycznym dla kilku krajowych i międzynarodowych klientów.
Jako duet, współpraca jest kluczowym aspektem twórczości Kaschkascha. dyskusja jest kluczem. Kaschkasch postrzega design jako pomocny i praktyczny element życia, który komunikuje charakter i postawy poprzez ekspresję powściągliwości. Opierając się na takim podejściu do projektowania, kaschkasch używa charakterystycznego języka formalnego, który jest nieodłączny od każdego projektu: jest to symbioza prostoty i piękna, która trzyma się granicy między funkcją a surowością formalną. wyniki są skromne, wymagające, inteligentne i logiczne. kaschkasch rzuca wyzwanie panującym standardom i oferuje nowe odpowiedzi na istniejące codzienne wymagania.
Florian Kallus i Sebastian Schneider dzielą się doświadczeniem, które łączy praktyczną i akademicką edukację: obaj kształcą się jako stolarze, a następnie studiują projektowanie produktów. ta wszechstronność mówi ci wszystko, co robi kaschkasch. studio docenia praktyczny wgląd, praktykę i zrozumienie techniczne, które przyczyniają się do ich metody projektowania: tradycyjne techniki rzemieślnicze i koncentracja na innowacjach, przełomach i nowych osiągnięciach technologicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek