KALIN GEMIGNANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

KALIN GEMIGNANI

Produkty projektanta: Kalin Gemignani

Kalin Gemignani i laurea w architekturze na Uniwersytecie we Florencji.
W okresie studiów praca nad szczęśliwą listą, opery wyreżyserowane według projektu, różnego rodzaju wydarzenia i odpowiedzi: Marcheting e comunicazione, eventi fieristici, progettazione Illuminotecnica.
Nel 2018 postanawia, że ​​od kwietnia do własnej pracowni architektonicznej i Lucca dedykuje projektowanie architektoniczne, miejskie i projektowe.
Nel 2019 Wyjątkowym i autorskim projektem SaloneSatellite jest sesja Salone del Mobile di Milano dedykowana architektom i projektantom w wieku poniżej 35 lat, inicjującym różnorodną współpracę z innymi przedsiębiorcami w zakresie projektowania produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek