JURGIS GARMUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Jurgis Garmus
  • Producent: Jot.Jot
  • Nagrody: A' Design Award Winner - Silver
  • Kraj pochodzenia: Litwa
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JURGIS GARMUS

Produkty projektanta: Jurgis Garmus

Karierę w architekturze wnętrz rozpoczął wraz z założeniem i rozwojem własnej firmy „Gforma”. Przez dekadę specjalizował się w niekonwencjonalnych projektach wnętrz mieszkalnych i komercyjnych dla klientów lokalnych i międzynarodowych. Dzięki opracowaniu wielu wymagających rozwiązań technicznych Jurgis jest ekspertem w zakresie szerokiej gamy materiałów i technik. Jego wieloletni romans z materiałami i kunsztem w aranżacji wnętrz przekłada się na precyzję i czystość projektów jego elementów wyposażenia wnętrz, gdzie funkcjonalność spotyka się z nowością. Namiętna, charyzmatyczna i żądna życia osobowość Jurgisa przenosi się do jego projektu produktu i ujawnia nieustanne dążenie do oswajania otwartych i ekspansywnych przestrzeni – Krąg Światła jest jego znakiem rozpoznawczym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek