JUN YASUMOTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JUN YASUMOTO

Produkty projektanta: Jun Yasumoto

Urodzony w 1977 w Tokio.
Japoński i francuski.
W 2001 roku ukończył Ensci-Les Ateliers w Paryżu.
Mieszka i pracuje w Paryżu.
Współpracuje od 2002 roku jako niezależny projektant w Biurze Projektowym Jasper Morrison (biuro w Paryżu). Odpowiada za projekty dla różnych klientów, takich jak Alessi, Alias, Cappellini, Flos, Kettal, Kreo, Magis, Muji i Vitra.
Pracował również dla następujących klientów:
Grupa Kohler: Projekt mebli łazienkowych dla Jacoba Delafona (2012) i Sanijury (2011)
JIA inc. : "Clarity" Projekt dekoracji stołu (oficjalna premiera na Frankfurt Ambiente 2012)
Christofle Japonia: Projekt graficzny serii srebrnych upominków (2008).
Arc International: Projektowanie zastawy stołowej, projekt grupowy z Claire Le Sage (2006 - 2007: wciąż w fazie rozwoju)
RATP i FNAC: Prospective design research prowadzony przez kolektyw Art & Fact, kierowany przez Gaëla Hiétina (2005 - 2006).
Caravansérail: Projekt mebli wystawowych dla „Muzeum na specjalne zamówienie” dla sklepu Omotesando Louis Vuitton w Tokio (2002).
Projekt Pa: "Mizukili", składany durszlak z folii polipropylenowej (1997).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek