JULIEN VIDAME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

JULIEN VIDAME

Produkty projektanta: Julien Vidame

Julien Vidame odkrył swoją prawdziwą pasję w szkole artystycznej, gdzie miał okazję eksperymentować z różnymi technikami. Potwierdził swoje zamiłowanie do sztuki, a zwłaszcza chęć tworzenia przedmiotów wyróżniających się wyrafinowanym i interaktywnym stylem.
Niecierpliwy, by odkryć realia pracy, Julien Vidame na drugim roku porzucił studia i postanowił spróbować szczęścia w Londynie, gdzie po kilku tygodniach został ostatecznie zatrudniony na spotkaniach miejskich.
W Bretanii Julian Vidame opracował dziesiątki prototypów ramek do zdjęć i luster. Kiedy te dwa produkty odniosą całkowity sukces; patent, opakowanie, broszura, strategia biznesowa, powstała pierwsza seria. Kilka zamówień, z których jedno z „Centrum Pompidou” pozwoliło mu na uruchomienie i rozwój swojego dzieła.
Od tego czasu minęło osiem lat, dziesiątki placówek w wielu krajach współpracujących z marką i wiele nowości. Szafka nocna otrzymała nagrodę „Press Award” na targach „Maison & Objet” w Paryżu.
Dziś projekty Juliena Vidame, odnoszącego sukcesy projektanta, wyróżniają się interaktywnością i wyrafinowaniem. Jako ktoś, kto kocha wyzwania, stawianie czoła problemom, dopóki nie zostanie znalezione rozwiązanie, jest dla niego kluczowe. W ten sposób wymyślił giętarkę falową do półek, aby stworzyć formę, której producenci nie byli w stanie osiągnąć.
"Lubię modyfikować postrzeganie przedmiotu, porządkować jego koncepcję, ciągle zadawać sobie pytania przy pierwszej wiadomości, którą chcę przekazać. Najlepszy komplement, jaki możesz mi dać, to: "To proste, ale ktoś musiał wyjść z pomysłem!"

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek