JULIAN APPELIUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

JULIAN APPELIUS

Produkty projektanta: Julian Appelius

Julian Appelius urodził się w Monachium w 1973 roku i dorastał we Francji i Niemczech. Po ukończeniu szkoły średniej odbył staż jako stolarz i studiował rzeźbę na Akademii Sztuk Pięknych w Monachium, następnie studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Artystycznym w Berlinie i ukończył w 2003 roku z siedzibą tamże.
praca jest produktem koncepcyjnym. Zabawa wyuczonymi nawykami patrzenia i działania, nowa interpretacja kontekstów oraz pełne wykorzystanie materiałów i możliwości technicznych stanowią podstawę formalnie zredukowanego projektu. Ponadto pracuje jako grafik, projektant wnętrz, targów i wystaw.
min. Maurer, Pulpo, Konstantin Sławiński, Deutsche Guggenheim Berlin, Ereignisbüro (BMW, BMW Mini, Bogner, Diesel, Dom Perignon, Swarovski, Marc O´Polo), VDW, Nihola Bikes liczą się do swoich klientów.
Brał udział w różnych wystawach na kilku międzynarodowych targach, m.in. Salone Satellite Milan, ICFF New York, Louvre und Gallery VIA Paris, Light & Building Frankfurt, IMM Cologne, young + german Tokyo, RED Moscow.
Nagrody: Nagroda RSA Ceramic Industry Forum 2004, First Price Promosedia International Design Competition 2007, Wyróżnienie w Alcantara LAB 2007, Selected Rilegno Competition 2007.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek