JOSEPH MAZOYER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2020
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Zewnętrzne
  • Projektant: Joseph Mazoyer
  • Producent: Fermob
  • Kraj pochodzenia: Francja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JOSEPH MAZOYER

Produkty projektanta: Joseph Mazoyer

Joseph Mazoyer założył DO-Design Office w 1989 roku. Razem z Frédéric Strubi i Félicien Bergère współpracują z wieloma firmami w dziedzinie oświetlenia, małej architektury i wielu innych branż.
Absolwent ENSCI „Les Ateliers” w Paryżu, Joseph Mazoyer skoncentrował swoją pracę na innowacjach i procesach tworzenia, które służą wartościom firmy. Każdy przedmiot ma zatem być prawdziwą wizytówką zmysłowej i formalnej ekspresji dla marek. Każdy produkt opowiada historię spotkania producenta i użytkownika.
W 2007 roku po raz pierwszy współpracowali z firmą Artemide, aby napisać wytyczne projektowe dla Działu Architektonicznego Artemide. Sednem tego podejścia jest zasada projektowania przestrzeni i specyfikacji oświetlenia, mająca na celu przyczynienie się do gestu architektonicznego i dodanie dodatkowego akcentu duszy i ciepła charakterystycznego dla Artemide. Efektem tej współpracy jest powołanie ABSLOU w 2010 roku oraz TWIST w 2011 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek