JOS MULLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JOS MULLER

Produkty projektanta: Jos Muller

Jos Muller ukończył Akademię Eindhoven Deisgn w 1981 roku: Dziś jest właścicielem własnego studia projektowego, napędzanego innowacyjnymi pomysłami oświetleniowymi i projektowymi:
Wynalazcze koncepcje i projekt to sposób, w jaki Jos Muller pracuje nad rozwojem produktu. Oparcie rozwoju pomysłu i koncepcji produktu na stworzeniu: Innowacyjnych Kroków w Użyciu, Projektowania, Konstrukcji.
Jej celem jest stworzenie portfolio produktowego opartego na tym samym rdzeniu genialnej idei: Platform Design
Wzrost: odrębność produktu, efektywność kosztowa, cykl życia produktu, jakość produktu.
Spadek: ryzyko i koszty rozwoju, koszty wprowadzenia produktu, koszty marketingu.
Najpierw wymyśl koncepcje ...... dostosuj projekt
I zabierz się na ziemię z zaskakującymi wynikami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek