JORIS LAARMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2007
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Joris Laarman
  • Producent: Flos
  • Materiał: Szkło dmuchane
  • Materiał: Szkło
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 8661.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JORIS LAARMAN

Produkty projektanta: Joris Laarman

Joris Laarman urodził się w 1979 roku na wsi w Holandii. Po ukończeniu z wyróżnieniem renomowanej akademii projektowania w Eindhoven założył swoje laboratorium w 2004 roku.
Obecnie laboratorium w Amsterdamie zajmuje się wzornictwem przemysłowym dla takich klientów jak Vitra i Flos oraz tworzy i produkuje prace eksperymentalne we współpracy z naukowcy, inżynierowie i rzemieślnicy z całego świata.
W 2011 roku został wyróżniony przez Wall Street Journal tytułem Design Innovator of the Year. Brał udział w artykułach i seminariach dla magazynu Domus oraz był wykładowcą wizytującym na europejskich uniwersytetach, takich jak Architectural Association London, Rietveld Academy Amsterdam i Design Academy Eindhoven. Jego prace były szeroko publikowane i pokazywane na licznych wystawach na całym świecie i można je znaleźć w stałych kolekcjach ponad 30 wiodących międzynarodowych muzeów, w tym The Museum of Modern Art w Nowym Jorku; Centrum Pompidou, Paryż i Rijksmuseum Amsterdam.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek