JONAS BOHLIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

JONAS BOHLIN

Produkty projektanta: Jonas Bohlin

„Jonas Bohlin urodził się w Sztokholmie w 1953 r., GCE Poziom ukończenia szkoły technicznej w 1974 r. i studiował projektowanie wnętrz w Konstfack, Narodowej Wyższej Szkole Sztuki, Rzemiosła i Projektowania w Sztokholmie w 1981 r.
Będąc projektantem z artystycznym podejściem do swojego twórczość Jonas Bohlin zawsze przekracza granice, ale nie tracąc więzi. Związki z architekturą, funkcjami, samym życiem.
Od początku jego kariery najważniejsza była mieszanka emocji i zdrowego rozsądku w projektowaniu. To oznacza jego sukces Dopóki nie można oddzielić formy projektu od jego funkcji, nie można odróżnić jego emocjonalnej zawartości od jego wartości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek