JOHANNA GARHEDEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


JOHANNA GARHEDEN

Produkty projektanta: Johanna Garheden

Johanna Garheden urodziła się w 1978 roku w Karlshamn. Od 2006 roku pracuje w Sztokholmie jako projektant wnętrz w firmie Reflex Arkitekter z naciskiem na projektowanie wnętrz na rynek kontraktowy. Projekty obejmują największą liczbę projektów, od projektowania mebli po projekty budowlane.
Johanna studiowała w Konstfack w Sztokholmie w latach 2000-2005, architekturę wnętrz i projektowanie mebli oraz szkołę artystyczną 1997-2000. Otrzymała stypendium Claesson Koivisto Runes za najlepszą pracę w projektowaniu 3D.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek