JOHAN LINDSTÉN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

JOHAN LINDSTÉN

Produkty projektanta: Johan Lindstén

Lindstén Form Studio to niezależna firma projektowa z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji.
Jej produkty mają unikalny i charakterystyczny design, który przyciąga uwagę nieoczekiwanymi detalami oraz związaną z nimi narracją uzasadniającą ich istnienie. Kształt i ekspresja w połączeniu z funkcją są niezbędne do ostatecznego projektu.
Design daje mi przewagę w wyrażaniu emocji i myśli w obiektach fizycznych. To także okazja do wpływania na stan ducha ludzi poprzez upiększanie i uszczęśliwianie otaczającego nas środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek