JOEL DEGERMARK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2004
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Joel Degermark
  • Producent: Moooi
  • Materiał: Plastik
  • Kraj pochodzenia: Holandia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JOEL DEGERMARK

Produkty projektanta: Joel Degermark

Joel Degermark jest projektantem produktu i połową studia architektoniczno-projektowego Electric Dreams. Firma Electric Dreams została założona w 2006 roku przez Degermarka i Catharinę Frankander.
Joel Degermark odbył staż w Royal College of Art w Londynie i Beckmans School of Design w Sztokholmie. Jego partnerka Catharina Frankander jest architektem.
Projekty Joela Degermarka i Electric Dreams często zmieniają tematy i opowiadają historie. Projektantkę fascynuje sztuka żartobliwej przesady. Według Joela Degermarka i Cathariny Frankander lubią rzeczy przesadnie kolorowe, szalone, piękne, ciemne i po prostu za dużo.
Projekty Joela Degermarka często składają się z dobrze znanych przedmiotów, które są łączone w nietypowy sposób, stając się czymś tak nowym i zabawnym jak lampa Cluster zaprojektowana dla Moooi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek