JOAN BEBRONNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2021
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Joan Bebronne
  • Producent: Mademoiselle Jo
  • Kraj pochodzenia: Belgia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JOAN BEBRONNE

Produkty projektanta: Joan Bebronne

Z wykształcenia stylistka w La Cambre, od 25 lat zajmuję się tworzeniem trendów, kolorów i tkanin dla świata bielizny. Architektura od zawsze była moją pasją, a projektowanie przedmiotów stało się dla mnie oczywistą ścieżką.
Moje podejście opiera się na intuicji, fascynacji materiałami oraz chęci zaoferowania czegoś pięknego i innego. Moja wizja delikatnie przeplata dziedzictwo i technologię, mając na celu oferowanie kreacji w odpowiedniej cenie, zaprojektowanych tak, aby były trwałe i komunikowalne, jednocześnie starając się produkować tak lokalnie, jak to możliwe i podkreślając nasze know-how.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek