JEAN-PHILIPPE NUEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

JEAN-PHILIPPE NUEL

Produkty projektanta: Jean-Philippe Nuel

Jean-Philippe Duel nadał swoje imię kolejnym oryginalnym projektom, z których każdy różnił się od poprzedniego. Wspólnym czynnikiem jest to, że wszystkie są luksusowymi hotelami, w których szczupły Philippe Duel stał się w ostatnich latach jedną z nowych, szanowanych nazwisk na całym świecie.
Jest znanym architektem, od czasu do czasu przekonuje go do porzucenia głównego obszaru działalności na rzecz realizacji innego typu projektów, np. prywatnych mieszkań, salonów sprzedaży (De Dietrich / Pierre Gagnaire i galeria Lellevre) , butiki (flagowy sklep Polaka w Tokio) czy inscenizacja Salon Meuble Paris. Architekt z wykształcenia, sukces. Jego kariera nie była kwestią przypadku. Urodził się we wschodniej Francji w rodzinie, w której dwóch jego wujków było architektami, a jego rodzice pasjonowali się dekoracją i projektowaniem.
"Wśród stert magazynów wnętrzarskich w naszym domu mieliśmy rzeczy, które stały się dziś jednymi z wielkich klasyków wzornictwa, takie jak stół i krzesła Saarinen, lampa Arco firmy Castiglioni i lampa Pipistrella firmy Aulenti . wiem, że mógłbym używać tych samych rzeczy dzisiaj w środowiskach, które nadal byłyby uważane za całkowicie współczesne. ”
Jean-Philippe Nuel podążał za rodzinną tradycją, studiując architekturę w Beaux Ads (1JP4) w Pads. Mimo to nie miał złudzeń, kiedy po studiach rozpoczął karierę zawodową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek